7/8" Power Receptacle Connector
€ 18,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40/11-02/1,7 M
Fabrikantnummer:
97890
EAN:
04020841702563
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is een veelzijdige vrouwelijke connector die is ontworpen voor frontmontage toepassingen en beschikt over een robuuste 4-polige configuratie. Gehuisvest in een zilverkleurige behuizing, is deze connector geschikt voor een breed scala aan elektrische toepassingen met een spanning van 230 V AC/DC en een stroomsterkte tot 9 A. De connector zorgt voor veilige en betrouwbare verbindingen met een contactweerstand van minder dan 10 mOhm en een isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm. Hij is uitgerust met vier geleidende draden, elk met een doorsnede van 0,5 mm², en is ontworpen voor duurzaamheid met een contacthouder van TPU en een afdichtingsring van neopreen. De connector handhaaft een breed temperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C, waardoor hij geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. Hij voldoet aan de veiligheidsnormen met een IP68-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en waterindringing, mits correct gemonteerd en vergrendeld.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 97890 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Kabellengte: | 1.7 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 4-pin, silver housing, 230 V AC/DC, 9 A, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 40/11-02/1,7 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut97890 |