7/8" Power Receptacle Connector
€ 16,25
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 40/11-02
Fabrikantnummer:
11268
EAN:
04020841042713
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is een robuuste en betrouwbare oplossing voor stroomverbindingen. Deze vrouwelijke front mount connector is uitgerust met 4 pinnen en vervaardigd van hoogwaardige materialen, waaronder een zilverkleurige behuizing die is vernikkeld voor verbeterde duurzaamheid. Geschikt voor 230 V AC/DC en 9A, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De connector heeft een geleidergrootte van 0,50 mm², wat zorgt voor optimale stroomoverdracht. De IP68-classificatie biedt uitstekende bescherming tegen stof en water, ideaal voor zware omgevingen. Voldoet aan RoHS-normen voor milieuvriendelijkheid. Perfect voor integratie in Lumberg Automation-systemen.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11268 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 4-pin, silver housing, 230 V AC/DC, 9 A, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 40/11-02 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut11268 |