7/8" Power Receptacle Connector
€ 15,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30/13,5-01
Fabrikantnummer:
11264
EAN:
04020841042683
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
60
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is speciaal ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomoverdracht. Deze vrouwelijke connector heeft een voorste montageontwerp en bevat drie pinnen (2+PE) in een duurzame zilveren behuizing. Geschikt voor een maximale bedrijfsspanning van 230 V AC/DC en een stroom van 12 A, is het ideaal voor verschillende stroomtoepassingen. Het gebruik van CuZn-materiaal met nikkelbekleding zorgt voor hoge geleidbaarheid en weerstand tegen corrosie. Bovendien voldoet het aan de IP68-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en water. De connector is RoHS-conform, wat betekent dat het voldoet aan de nodige milieunormen. Het oranje TPU-materiaal dat wordt gebruikt voor de contactdrager verbetert de duurzaamheid en het operationele temperatuurbereik van -25 °C tot +90 °C. Deze connector is perfect voor industriële toepassingen waarbij betrouwbare stroomverbindingen in zware omgevingen vereist zijn.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11264 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 230 V AC/DC, 12 A, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 30/13,5-01 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut11264 |