7/8" Power Receptacle Connector
€ 15,31
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 30/11-01
Fabrikantnummer:
12889
EAN:
04020841042669
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen. Deze vrouwelijke, front-mount connector met een 3-pins (2+PE) configuratie zorgt voor veilige elektrische verbindingen. Het beschikt over een duurzame zilveren behuizing en werkt bij 230 V AC/DC, met een vermogen tot 12 A. Met een geleidergrootte van 0,75 mm² biedt het efficiënte geleiding. De connector voldoet aan IP68-beschermingsnormen, waardoor het geschikt is voor moeilijke omgevingen. Ideaal voor toepassingen in industriële automatisering, deze connector zorgt voor optimale prestatie en veiligheid met materialen zoals CuZn voor contactbasen en een vernikkelde behuizing.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12889 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 3-pin(2+PE), silver housing, 230 V AC/DC, 12 A, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 30/11-01 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut12889 |