7/8" Power Receptacle Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 20/13,5-03
Fabrikantnummer:
11262
EAN:
04020841042621
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is een hoogwaardige vrouwelijke voor gemonteerde connector die een robuust ontwerp heeft, ideaal voor verschillende industriële toepassingen. Deze connector is voorzien van 2 pinnen, gehuisvest in een zilveren behuizing, die duurzaamheid en betrouwbaarheid onder verschillende omgevingsomstandigheden garandeert. Hij opereert met een indrukwekkende 230 V AC/DC en heeft een nominale stroomsterkte van 12 A, waardoor hij geschikt is voor hoogvermogen aansluitingen. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en de isolatieweerstand bedraagt meer dan 10^9 Ohm. Dit product biedt ook een IP68-beschermingsgraad, wat ervoor zorgt dat het beschermd is tegen stof en waterinfiltratie, waardoor het perfect is voor buitenomgevingen en barre omstandigheden. Het behuizingsmateriaal is CuZn, vernikkeld, wat een solide structurele integriteit garandeert, terwijl de contacten zijn gemaakt van CuZn met Cu/Au-plating voor optimale geleiding.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut11262 |
|---|---|
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11262 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Kabellengte: | 0.3 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 2-pin, silver housing, 230 V AC/DC, 12 A, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 20/13,5-03 |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |