7/8" Power Receptacle Connector
€ 13,77
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKF 20/11-03/0,6 M
Fabrikantnummer:
106103
EAN:
04020841749018
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle Connector is ontworpen voor hoge-prestatie toepassingen en beschikt over een vrouwelijke contactdoos, voor gemonteerd ontwerp en 2-pin configuratie. Met een robuuste zilveren behuizing werkt deze efficiënt bij 230 V AC/DC en draagt een belasting tot 12 A. De connector ondersteunt een geleidergrootte van 0,75 mm², wat betrouwbare en veilige elektrische verbindingen garandeert. Het biedt een indrukwekkende isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mOhm. Deze connector is perfect voor gebruik in diverse industriële omgevingen dankzij de IP68-classificatie, waardoor deze stofdicht en waterbestendig is.
Downloads
Specificaties
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
|---|---|
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 106103 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | Neoprene |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (1h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| UL-kabeltype: | 1569 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (1h at 10 bar) |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Receptacle |
| Connectorontwerp: | front mount |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Kabellengte: | 0.6 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -25 °C to +90 °C |
| Kleur contacthouder: | orange |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle Connector: Female, front mount, 2-pin, silver housing, 230 V AC/DC, 12 A, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKF 20/11-03/0,6 M |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Behuizingsmateriaal: | CuZn, nickel-plated |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Uniek Nr.: | aut106103 |