7/8" Power Field Attachable Connector
€ 22,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 501/9
Fabrikantnummer:
14405
EAN:
04020841216336
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is ontworpen voor robuuste en veelzijdige stroomverbindingen in industriële omgevingen. Deze mannelijke, rechte connector heeft een 5-pins (4+PE) configuratie en een duurzame zwarte behuizing. Hij ondersteunt een werking op 230 V AC/DC en kan stromen tot 9 A aan. Met zijn schroefklem verbindingstype en een PG 9 wartel zorgt deze connector voor betrouwbare en veilige verbindingen. De contactmaterialen omvatten CuZn en Cu/Au plating, gecombineerd met een behuizing van PA 66 materiaal. Deze connector werkt efficiënt in zware omgevingen, met een indrukwekkend temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en een IP67 beschermingsniveau, wat zorgt voor weerstand tegen stof en waterindringing. Het veld aansluitsysteem, gecombineerd met een interne schroefkoppeling, maakt het zeer aanpasbaar voor verschillende installatiescenario's. Deze connector is onderdeel van de Lumberg Automation-familie, bekend om zijn betrouwbaarheid en naleving van strenge veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 5-pin(4+PE), black housing, 230 V AC/DC, 9 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 14405 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 501/9 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with internal threads |
| Kabelwartel: | PG 9 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut14405 |