7/8" Power Field Attachable Connector
€ 22,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 501/13,5
Fabrikantnummer:
14404
EAN:
04020841192999
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is ontworpen voor efficiënte en betrouwbare stroomverbindingen in veldtoepassingen. Met een zwart huis, is deze mannelijke, rechte connector uitgerust met 5 pins (4+PE) en ondersteunt zowel 230 V AC/DC als 9 A bedrijfsomstandigheden. De connector bevat een koppelmoer met interne schroefdraad voor een veilige bevestiging, wat een IP67 beschermingsgraad garandeert wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met compatibele Hirschmann/Lumberg Automation connectoren. Gemaakt van duurzame materialen zoals CuZn voor de contactbasis en een geanodiseerd aluminium bevestiging, biedt hij hoge isolatieweerstand (˃ 10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm). Geschikt voor een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C, is deze connector geschikt voor diverse industriële en automatiseringsomgevingen. Goedgekeurd onder UL en RoHS-conform, biedt deze connector veiligheid en betrouwbaarheid voor veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 5-pin(4+PE), black housing, 230 V AC/DC, 9 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 14404 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 501/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with internal threads |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut14404 |