7/8" Power Field Attachable Connector
€ 22,23
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 50/13,5
Fabrikantnummer:
11593
EAN:
04020841133091
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is een hoogwaardige stroomconnector voor industriële toepassingen. Deze mannelijke, rechte connector heeft een 5-polige (4+PE) configuratie en werkt bij 230 V AC/DC met een stroomcapaciteit van 9 A. De connector heeft een robuuste zwarte behuizing en is ontworpen voor duurzaamheid in zware omgevingen, met een IP67-beschermingsklasse. Belangrijke materialen zijn onder andere koperlegering met een goudlaag voor de contacten en een duurzame PA 66 behuizing. Het schroefklemtype en de koppelschroef met externe schroefdraad zorgen voor een veilige en betrouwbare bevestiging.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11593 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| UL-bestand: | E104696 |
| UL-keurmerk: | cURus |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 5-pin(4+PE), black housing, 230 V AC/DC, 9 A |
| Artikelomschrijving: | RSC 50/13,5 |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with externel threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Uniek Nr.: | aut11593 |