7/8" Power Field Attachable Connector
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 301/16
Fabrikantnummer:
14183
EAN:
04020841246937
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector van Lumberg Automation is een robuuste en betrouwbare oplossing voor stroomverbindingen. Deze mannelijke connector heeft een recht ontwerp en een 3-pins configuratie (2+PE). De zwarte behuizing is duurzaam en het systeem werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 12 A. De connector beschikt over een koppelschroef met interne schroefdraad voor een veilige bevestiging en een schroefaansluitingstype, wat zorgt voor een betrouwbare en stabiele verbinding. Met een beschermingsgraad van IP67 is het ontworpen om bestand te zijn tegen zware omgevingsomstandigheden, waardoor het geschikt is voor buiten- en industriële toepassingen. Het contactbasis materiaal is CuZn met Cu/Au coating, voor uitstekende geleiding en duurzaamheid. Het voldoet aan de RoHS-normen, waardoor deze connector milieuvriendelijk en veilig in gebruik is.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 3-pin(2+PE), black housing, 230 V AC/DC, 12 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 14183 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cULus |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 301/16 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with internal threads |
| Kabelwartel: | PG 16 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut14183 |