7/8" Power Field Attachable Connector
€ 19,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 301/13,5
Fabrikantnummer:
14184
EAN:
04020841145773
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is een robuust en betrouwbaar onderdeel, ontworpen voor veldinstallaties. Deze connector heeft een mannelijke, rechte configuratie met 3 pinnen (2+PE) in duurzame zwarte behuizing. Het werkt op 230 V AC/DC met een nominale stroom van 12 A. De constructie omvat een bevestigingsmoer met interne schroefdraad voor een veilige bevestiging, en heeft een beschermingsgraad van IP67, wat weerstand biedt tegen water en stof. De gebruikte materialen zijn onder andere CuZn voor de contactbasis, met Cu/Au plating, en PA 66 voor de behuizing. Het bevat ook NBR O-ringen voor verbeterde afdichting.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 3-pin(2+PE), black housing, 230 V AC/DC, 12 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 14184 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | male |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RSC 301/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with internal threads |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut14184 |