7/8" Power Field Attachable Connector
€ 19,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 30/16
Fabrikantnummer:
11580
EAN:
04020841133480
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is een hoogwaardige component ontworpen voor veilige en efficiënte stroomverbindingen. Het heeft een mannelijke, rechte constructie met 3 pinnen (2+PE) en een zwarte behuizing. Deze connector ondersteunt 230 V AC/DC met een nominale stroom van 12 A, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. De robuuste constructie bevat een koppelingsmoer met externe schroefdraad voor een veilige bevestiging en is ongeschermd voor een eenvoudige verbindingsopstelling. De gebruikte materialen, zoals CuZn voor het contactbasismateriaal en PA 66 voor de behuizing, zorgen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, zelfs in veeleisende omgevingen. Daarnaast dragen de TPU contactdrager en de NBR O-ring bij aan de hoge isolatieweerstand en beschermingsgraad van IP67, die de connector beschermt tegen stof en water. Deze connector is ideaal voor toepassingen die betrouwbare en robuuste stroomverbindingen vereisen in zware omgevingen, waardoor veilige en efficiënte operaties worden gewaarborgd.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11580 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-bestand: | E104696 |
| UL-keurmerk: | cURus |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 3-pin(2+PE), black housing, 230 V AC/DC, 12 A |
| Artikelomschrijving: | RSC 30/16 |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 16 |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with externel threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Uniek Nr.: | aut11580 |