7/8" Power Field Attachable Connector
€ 19,69
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSC 30/11
Fabrikantnummer:
11578
EAN:
04020841133466
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is ontworpen voor veilige en efficiënte stroomverbindingen. Deze connector heeft een rechte 3-polige (2+PE) mannelijke uitvoering met een robuuste zwarte behuizing van hoogwaardig PA 66-materiaal. Hij werkt binnen een spanningsbereik van 230 V AC/DC en heeft een stroomsterkte van 12 A, wat hem geschikt maakt voor veeleisende elektrische toepassingen. De connector is voorzien van een koppelschroef met buitendraad voor eenvoudige bevestiging en biedt een IP67-classificatie voor betrouwbare prestaties, zelfs in zware omgevingen. Met schroefklem-aansluitingen en ondersteuning voor een aderdoorsnede tot 1,5 mm², zorgt deze connector voor minimale overgangsweerstand en hoge isolatieweerstand, wat de elektrische veiligheid en efficiëntie verbetert.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11578 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| UL-bestand: | E104696 |
| UL-keurmerk: | cURus |
| Type contact / Geslacht: | male |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Male, straight, 3-pin(2+PE), black housing, 230 V AC/DC, 12 A |
| Artikelomschrijving: | RSC 30/11 |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 11 |
| Bevestigingstype: | Coupling screw with externel threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Uniek Nr.: | aut11578 |