7/8" Power Field Attachable Connector
€ 19,37
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKC 40/9
Fabrikantnummer:
11219
EAN:
04020841133381
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is ontworpen om robuuste connectiviteit te bieden, voornamelijk bedoeld voor industriële automatiseringssystemen. Deze vrouwelijke, rechte, 4-pins connector in een zwart omhulsel ondersteunt spanningswaarden van 230 V AC/DC en stroomsterkten tot 9 A. Het is gehuisvest in duurzaam PA 66-materiaal met een koppelmoer met buitendraad voor een veilige bevestiging. De connector is onafgeschermd en heeft een schroefklem type verbinding die geschikt is voor een maximale geleiderdoorsnede van 1,5 mm². Zijn hoge isolatieweerstand van ˃10^9 Ohm en lage contactweerstand van ≤ 10 mOhm zorgen voor een stabiele en efficiënte werking. De connector voldoet aan de IP67-beschermingsgraad, waardoor hij geschikt is voor gebruik in zware omgevingen, en werkt betrouwbaar binnen een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Dit product is RoHS-conform en mag niet worden aangesloten of losgekoppeld onder belasting om de veiligheid te garanderen.
Downloads
Specificaties
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
|---|---|
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Artikelnummer (#1): | 11219 |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Aantal pinnen: | 4(3+PE) |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Type contact / Geslacht: | Female |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Female, straight, 4-pin, black housing, 230 V AC/DC, 9 A |
| Artikelomschrijving: | RKC 40/9 |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder: | black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Field attachable |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Kabelwartel: | PG 9 |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with externel threads |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Behuizingskleur: | black |
| Uniek Nr.: | aut11219 |