7/8" Power Field Attachable Connector
€ 18,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKC 30/13,5
Fabrikantnummer:
11207
EAN:
04020841133367
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Field Attachable Connector is ontworpen voor betrouwbare connectiviteit in stroomtoepassingen. Deze vrouwelijke, rechte connector heeft een 3-polige configuratie (2+PE) en ondersteunt een bedrijfsspanning van 230 V AC/DC met een stroomsterkte tot 12 A. De connectorbehuizing is gemaakt van duurzaam PA 66 met een TPU contactdrager, wat duurzaamheid garandeert, zelfs in veeleisende omgevingen. Daarnaast bevat de connector een koppelmoer met externe schroefdraad, waardoor een veilige bevestiging aan compatibele componenten mogelijk is. De connector biedt een hoge graad van bescherming met een IP67-classificatie, waardoor hij geschikt is voor applicaties die aan zware omstandigheden worden blootgesteld. Het werktemperatuurbereik ligt tussen -40 °C en +90 °C, wat flexibiliteit biedt voor verschillende werkomgevingen. Bovendien is deze connector RoHS-compatibel, wat betekent dat hij voldoet aan strikte milieu- en veiligheidsnormen.
Downloads
Specificaties
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Field Attachable Connector: Female, straight, 3-pin(2+PE), black housing, 230 V AC/DC, 12 A |
|---|---|
| Artikelnummer (#1): | 11207 |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP67 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| O-ringmateriaal: | NBR |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP67 |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Type aansluiting: | screw terminal |
| Type contact / Geslacht: | female |
| UL-keurmerk: | cURus |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Artikelomschrijving: | RKC 30/13,5 |
| Geleiderdoorsnede: | max. 1.5 mm² |
| Connectorontwerp: | straight |
| Connectortype: | Field attachable |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingsmateriaal: | Al (anodized) black |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with externel threads |
| Kabelwartel: | PG 13.5 |
| Kleur contacthouder: | black |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Behuizingskleur: | black |
| Behuizingsmateriaal: | PA 66 |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Uniek Nr.: | aut11207 |