7/8" Power Enkelzijdige Cable Guild
€ 30,71
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-01/5 M
Fabrikantnummer:
13758
EAN:
04020841037078
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Enkelzijdige Cordset is een essentiële connectiviteitsoplossing die is ontworpen voor betrouwbaarheid en hoge prestaties. Deze cordset beschikt over een vrouwelijke, hoekige, 3-pins (2+PE) connector met een ergonomisch ontwerp, afgewerkt in een robuuste oranje behuizing. Werkend op een bereik van 230 V AC/DC en ondersteund tot 12 A, is het geschikt voor verschillende toepassingen met hoog vermogen. De cordset bevat een ongeafschermde PVC-kabel met een doorsnede van 0,75 mm², wat zorgt voor een veilige en stabiele verbinding. Het biedt ook uitstekende thermische weerstand, met een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, en behoudt een IP68-classificatie voor superieure bescherming tegen stof en water. De kabellengteopties variëren van 0,5 m tot 15 m en bieden flexibiliteit voor verschillende installatiescenario's, waardoor het een ideale keuze is voor industriële en automatiseringsomgevingen. De naleving van RoHS draagt bij aan de milieuvriendelijkheid, wat zorgt voor gemoedsrust over de duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13758 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-01/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut13758 |