7/8" Power Dubbelzijdige Aansluitkabel
€ 79,98
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 50-04/18 M
Fabrikantnummer:
17172
EAN:
04001088144354
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De 7/8" Power Dubbelzijdige Aansluitkabel is ontworpen voor robuuste stroomverbindings-toepassingen. Deze aansluitkabel omvat een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte connector met een 5-polige (4+PE) configuratie, die naadloze elektrische transmissie bij operationele spanningen van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 9A mogelijk maakt. De buitenkant is vervaardigd met een oranje PVC-kabel, die duurzaamheid en zichtbaarheid waarborgt. De connectoren zijn ontworpen met een koppelschroef voor veilige en betrouwbare verbindingen. Het connector-materiaal bestaat uit CuZn-basismateriaal, Cu/Au-bekleding en een TPU-gegoten behuizing, wat een hoge weerstand tegen omgevingsfactoren en operationele temperaturen van -40°C tot +90°C biedt. De IP68-classificatie garandeert een superieure bescherming tegen binnendringen, waardoor deze aansluitkabel ideaal is voor veeleisende industriële omgevingen. De kabel voldoet ook aan vlamvertragende en zelfdovende normen, wat de veiligheid verhoogt.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 2: | white |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
| Draad kleur 04, zijde 2: | brown |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+PE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 17172 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect / disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | orange |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | PA, black |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 18 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSRK 50-04/18 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | orange |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Uniek Nr.: | aut17172 |