7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRKW 50-794/12F
Fabrikantnummer:
500003268
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor industriële toepassingen die robuuste stroomverbindingen vereisen. Uitgerust met een mannelijke rechte connector aan de ene kant en een vrouwelijke gehoekte connector aan de andere kant, zorgt deze 5-pins cordset voor betrouwbare en efficiënte connectiviteit. Het gele lichaam, vervaardigd uit duurzaam TPU-materiaal, is ontworpen om zware operationele omstandigheden te weerstaan met een omgevingstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Het heeft een nominale spanning van 300 V en een stroomcapaciteit van 5.6 A, waardoor het voldoet aan UL-normen. De TPE gele kabel heeft een geleidergrootte van 18 AWG, wat de duurzaamheid en flexibiliteit verbetert. Met een IP67/NEMA 6P-classificatie biedt deze cordset uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 5 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Artikelnummer (#1): | 500003268 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRKW 50-794/12F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500003268 |