7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRKW 30-731/6F
Fabrikantnummer:
500002801
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset biedt efficiënte en betrouwbare connectiviteit met een rechte mannelijke connector aan de ene kant en een haakse vrouwelijke connector aan de andere kant. De kabelset heeft een 3-pins configuratie, ondersteund door een robuuste gele TPU behuizing. Met een nominale spanning van 300 V en een stroomcapaciteit van 8 A zorgt het voor veilige en stabiele stroomoverdracht. De TPE gele kabel met 18 AWG geleiders biedt verbeterde duurzaamheid, waardoor het geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Ontworpen om extreme temperaturen van -40°C tot +90°C te weerstaan, is deze kabelset perfect voor veeleisende omgevingen. Bovendien beschikt het over een IP 67 / NEMA 6P classificatie voor uitstekende bescherming tegen stof en water, wat de betrouwbaarheid onder zware omstandigheden vergroot.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 3 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 500002801 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRKW 30-731/6F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500002801 |