7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRKW 201-678/20F
Fabrikantnummer:
500001176
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen en heeft een mannelijke rechte naar vrouwelijke hoekige configuratie. Het heeft een 2-pins opstelling en een duurzaam geel lichaam. Deze kabelset kan tot 600 V (UL) en 12 A (UL) verwerken, waardoor hij geschikt is voor diverse industriële toepassingen. Gemaakt met een PVC-gecoate gele kabel van 16 AWG, biedt het flexibiliteit en kracht. Dit product is onbeschermd en biedt een IP67/NEMA 6P beschermingsklasse, waardoor het beschermd is tegen stof en water wanneer het correct gemonteerd is. De hoogwaardige gold over silver plated connectors zorgen voor uitstekende geleiding en duurzaamheid bij een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, wat betrouwbare prestaties garandeert in zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 2 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Artikelnummer (#1): | 500001176 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | STOW |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRKW 201-678/20F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500001176 |