7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRKW 201-678/15F
Fabrikantnummer:
500001175
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een krachtige verbindingsoplossing met een ontwerp van mannelijk rechte naar vrouwelijk gehoekte connector in een opvallende gele kleur. Het bevat 2 pinnen en biedt indrukwekkende duurzaamheid met een classificatie van 600 V (UL) en 12 A (UL). De kabel is gemaakt van geel PVC en heeft een 16 AWG-maat, die uitstekende flexibiliteit en weerstand tegen zware omgevingsomstandigheden biedt. Het TPU-gegoten lichaam en de contacthoudmaterialen, die verguld zijn met zilver, zorgen voor betrouwbare connectiviteit en een lange levensduur. Deze cordset is onbeschermd en heeft een beschermingsgraad van IP67/NEMA 6P, waardoor het geschikt is voor diverse toepassingen die robuuste en veilige verbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 2 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Artikelnummer (#1): | 500001175 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | STOW |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | angled |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRKW 201-678/15F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female angled, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500001175 |