7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 50-794/20M
Fabrikantnummer:
500004209
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een veelzijdige en duurzame verbindingsoplossing die ideaal is voor diverse stroomverbindingen. Deze cordset heeft een male rechte naar female rechte uitvoering met 5 pinnen, stevig verpakt in een gele TPU-behuizing. Het functioneert efficiënt bij een nominale spanning van 300 V (UL) en een nominale stroom van 5,6 A (UL). De 18 AWG TPE-kabel biedt een robuuste en flexibele verbinding, geschikt voor verschillende toepassingen.
De voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge betrouwbaarheid dankzij de met goud over zilver geplante CuZn-contacten, die optimale prestaties en een lange levensduur garanderen. De TPE-mantel biedt uitstekende weerstand tegen zware omstandigheden en behoudt flexibiliteit bij verschillende temperaturen van -40°C tot +90°C. Bovendien garandeert de IP 67/NEMA 6P-classificatie bescherming tegen stof en water, waardoor deze zeer betrouwbaar is in veeleisende omstandigheden.
Deze cordset is ideaal voor industriële automatisering, machines en vermogensdistributiesystemen, en het verbinden van apparaten die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De gele kleur zorgt voor gemakkelijke identificatie tussen andere kabels, wat installatie- en onderhoudstaken vereenvoudigt.
De voordelen van deze cordset zijn onder andere hoge betrouwbaarheid dankzij de met goud over zilver geplante CuZn-contacten, die optimale prestaties en een lange levensduur garanderen. De TPE-mantel biedt uitstekende weerstand tegen zware omstandigheden en behoudt flexibiliteit bij verschillende temperaturen van -40°C tot +90°C. Bovendien garandeert de IP 67/NEMA 6P-classificatie bescherming tegen stof en water, waardoor deze zeer betrouwbaar is in veeleisende omstandigheden.
Deze cordset is ideaal voor industriële automatisering, machines en vermogensdistributiesystemen, en het verbinden van apparaten die betrouwbare elektrische verbindingen vereisen. De gele kleur zorgt voor gemakkelijke identificatie tussen andere kabels, wat installatie- en onderhoudstaken vereenvoudigt.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 5 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 50-794/20M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500004209 |