7/8" Power Double-Ended Cordset
€ 53,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 50-04/3 M
Fabrikantnummer:
15302
EAN:
04020841143359
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een betrouwbare en robuuste connectoroplossing, ontworpen voor diverse stroomoverdrachts toepassingen. Met een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte configuratie, heeft deze cordset een 5-polige (4+PE) constructie en een duurzame oranje behuizing die zorgt voor zichtbaarheid en identificatie in complexe opstellingen. Het ondersteunt een bedrijfs spanning van 230 V AC/DC en een nominale stroom van 9 A, wat efficiënt voldoet aan substantiële stroomvereisten. De cordset maakt gebruik van een PVC oranje kabel met een totale geleider grootte van 0,50 mm², wat zorgt voor een veilige verbinding en een consistente prestatie, zelfs onder veeleisende omstandigheden. Bovendien is de cordset gebouwd met hoogwaardige materialen, waaronder CuZn contactbasis, TPU contactdrager en PA bevestigingsmaterialen, wat bijdraagt aan de duurzame en superieure elektrische geleidbaarheid. De IP68-beschermingsgraad geeft een uitstekende weerstand tegen stof en vochtindringing aan, waardoor deze geschikt is voor uitgebreide industriële omgevingen. Met een flexibele en vaste installatie werk temperatuur van -40 °C tot +90 °C, past het gemakkelijk bij verschillende operationele omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 2: | white |
|---|---|
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
| Draad kleur 04, zijde 2: | brown |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 5(4+PE) |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 2: | green-yellow |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 2: | black |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 15302 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect / disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | orange |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | PA, black |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 3 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSRK 50-04/3 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | orange |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Uniek Nr.: | aut15302 |