7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/2F
Fabrikantnummer:
500003150
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een betrouwbare en hoogwaardige connector, ontworpen voor veeleisende toepassingen. Het heeft een rechte male naar rechte female verbinding en is uitgerust met 4 pinnen, wat een robuuste en veilige verbinding biedt. De cordset is gehuisvest in een duurzame gele TPU-behuizing en werkt bij 300 V (UL) en 5.6 A (UL), waardoor het geschikt is voor hoogspannings- en stroomgebruik. De TPE-gele kabel met een 18 AWG geleidermaat zorgt voor flexibiliteit en duurzaamheid in verschillende omgevingsomstandigheden. De connectoren zijn onbeschermd en hebben een indrukwekkend temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Bovendien komt het met een IP67 / NEMA 6P-classificatie wanneer het wordt gebruikt met compatibele connectoren, waardoor bescherming tegen stof en water wordt gegarandeerd.
Door het gebruik van met goud over zilver geplaatste CuZn-contacten, zorgt de cordset voor betrouwbare geleiding en duurzaamheid. Het voldoet ook aan UL 2238 standaarden en is RoHS-compatibel, wat de veiligheid en milieunormen bevestigt. Diverse lengtes zijn beschikbaar, zodat gebruikers de juiste maat kunnen selecteren voor hun toepassing.
Toepassingen voor deze cordset omvatten industriële automatisering, machinebedrading, stroomdistributie en elke omgeving die robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereist.
Door het gebruik van met goud over zilver geplaatste CuZn-contacten, zorgt de cordset voor betrouwbare geleiding en duurzaamheid. Het voldoet ook aan UL 2238 standaarden en is RoHS-compatibel, wat de veiligheid en milieunormen bevestigt. Diverse lengtes zijn beschikbaar, zodat gebruikers de juiste maat kunnen selecteren voor hun toepassing.
Toepassingen voor deze cordset omvatten industriële automatisering, machinebedrading, stroomdistributie en elke omgeving die robuuste en betrouwbare elektrische verbindingen vereist.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 2 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/2F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500003150 |