7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/20M
Fabrikantnummer:
500004242
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in industriële omgevingen. Deze cordset heeft een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte configuratie met 4 pinnen en kan tot 300 V en 5.6 A aan, wat zorgt voor een robuuste elektrische prestatie. De gele behuizing en TPE-kabelmantel verbeteren de zichtbaarheid en duurzaamheid, en de 18 AWG-grootte zorgt voor uitstekende geleidbaarheid. Het connectorontwerp bevat een koppelmoer met externe schroefdraad aan de mannelijke zijde en interne schroefdraad aan de vrouwelijke zijde, wat veilige verbindingen mogelijk maakt. Dit product is onbeschermd en RoHS-conform, met een bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C, waardoor het perfect is voor zware omstandigheden. De IP67/NEMA 6P-beschermingsgraad garandeert weerstand tegen stof en water, wat van cruciaal belang is voor langdurige betrouwbaarheid in industriële omgevingen. Deze cordsets zijn verkrijgbaar in verschillende lengtes, van 0,5 meter tot 60 voet, wat flexibiliteit biedt voor verschillende installatiewensen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/20M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500004242 |