7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/20F
Fabrikantnummer:
500002728
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een betrouwbare en robuuste oplossing voor uw stroomverbindingen. Deze kabelset heeft een mannelijke rechte kant naar vrouwelijke rechte kant ontwerp met 4-pins connectoren, die zorgen voor veilige en stabiele verbindingen. De gele TPU-behuizing biedt verbeterde zichtbaarheid en duurzaamheid. Met een nominale spanning van 300V (UL) en stroom van 5.6 A (UL) levert deze kabelset efficiënte prestaties in verschillende industriële toepassingen. De TPE-gele kabel met 18 AWG geleiders zorgt voor flexibiliteit en veerkracht in veeleisende omgevingen. Geschikt voor temperaturen van -40°C tot +90°C en beoordeeld op IP67/NEMA 6P, is het ideaal voor gebruik in ruwe omstandigheden. Deze kabelset is onbeschermd, met goud over zilver geplatineerde CuZn-contacten voor betrouwbare connectiviteit. Verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende behoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Artikelnummer (#1): | 500002728 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/20F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500002728 |