7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/1M
Fabrikantnummer:
500004231
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing voor stroomverbindingen. Het beschikt over een male naar female rechte 4-polige connector met een gele behuizing. Ontworpen om een breed scala aan omgevingsomstandigheden te weerstaan, werkt deze cordset binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en biedt een beschermingsgraad van IP67/NEMA 6P wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met Hirschmann/Lumberg Automation connectoren. De TPE gele kabel, met een geleidermaat van 18 AWG, zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit, en is geschikt voor 300 V (UL) en 5.6 A (UL). De connectoren zijn vervaardigd met goud over zilver geplaatste CuZn contacten die uitstekende geleiding en corrosiebestendigheid bieden. Toepassingen omvatten industriële automatisering, machines en apparatuur die betrouwbare stroomverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/1M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500004231 |