7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/1F
Fabrikantnummer:
500003149
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een zeer betrouwbare en duurzame kabelassemblage met een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte connectoropstelling. Het bevat 4 pinnen, een stevige gele behuizing en is geschikt voor 300 V en 5.6 A (UL). De cordset is omhuld met een gele TPE-kabel met een 18 AWG geleidergrootte, wat zorgt voor robuustheid. De kabel is zeer flexibel, wat installatie en gebruik in verschillende omgevingen vergemakkelijkt. De connectoren zijn ontworpen met koppelmoeren (mannetje met externe schroefdraad en vrouwtje met interne schroefdraad) die zorgen voor een veilige bevestiging. Daarnaast voldoet het product aan UL 2238 en is het RoHS-gecertificeerd, wat zorgt voor een hoge mate van veiligheid en milieuvriendelijkheid. Deze kabelset is ideaal voor gebruik in ruwe en industriële omgevingen, met een operationeel temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en een IP67/NEMA 6P beschermingsgraad. De met goud over zilver geplaatste contacten zorgen voor uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/1F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500003149 |