7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-637/15M
Fabrikantnummer:
500004241
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een hoogwaardige connector ontworpen voor betrouwbare stroomoverdracht. Het beschikt over een rechte mannelijke naar rechte vrouwelijke configuratie met 4 pinnen. De cordset is uitgerust met een duurzame TPE-kabel in het geel, die geschikt is voor spanningen tot 300 V en 5,6 A, wat zorgt voor robuuste prestaties in diverse toepassingen. De kabel heeft een doorsnede van 18 AWG, wat het geschikt maakt voor zwaar gebruik. Opmerkelijk is dat het product een IP67-classificatie heeft, wat betekent dat het stofdicht is en beschermd tegen de effecten van tijdelijke onderdompeling in water. Dit maakt het een ideale keuze voor industriële omgevingen waar betrouwbare en veerkrachtige connectoroplossingen vereist zijn. Gemaakt met met goud over verzilverde CuZn-kontakten, beschikt deze cordset ook over TPU-behuizing voor extra duurzaamheid. Het product is RoHS-conform en UL 2238 erkend, wat getuigt van zijn hoge normen voor veiligheid en milieunaleving. De cordset werkt effectief binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, geschikt voor diverse industriële toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 4 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-637/15M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500004241 |