7/8" Power Double-Ended Cordset
€ 115,58
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 40-02/2 M
Fabrikantnummer:
9229
EAN:
04001088038707
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in industriële omgevingen. Hij beschikt over een configuratie van mannelijke recht naar vrouwelijke recht met 4-pins connectors, die zorgen voor een veilige aansluiting voor uw stroombehoeften. De cordset werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 9A, geschikt voor veeleisende toepassingen. De oranje PVC-kabel heeft een geleidergrootte van 0,50 mm², waardoor hij robuust en zichtbaar is in verschillende omgevingen.
Deze cordset biedt verschillende voordelen, zoals hoge contact- en isolatieweerstand (≤ 10 mOhm en ˃ 10^9 Ohm respectievelijk), en een beschermingsgraad van IP68, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid in ruwe omstandigheden garandeert. De vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen van de kabel verhogen de veiligheid verder.
Geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere apparatuur die veilige en flexibele stroomverbindingen vereisen, zorgt deze dubbelzijdige cordset voor hoge prestaties en betrouwbaarheid.
Deze cordset biedt verschillende voordelen, zoals hoge contact- en isolatieweerstand (≤ 10 mOhm en ˃ 10^9 Ohm respectievelijk), en een beschermingsgraad van IP68, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid in ruwe omstandigheden garandeert. De vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen van de kabel verhogen de veiligheid verder.
Geschikt voor gebruik in automatiseringssystemen, industriële machines en andere apparatuur die veilige en flexibele stroomverbindingen vereisen, zorgt deze dubbelzijdige cordset voor hoge prestaties en betrouwbaarheid.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 2: | black |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
| Draad kleur 03, zijde 2: | blue |
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 2: | white |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 2: | brown |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 9229 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect / disconnect under load. |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Vervuilingsgraad, zijde 2: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529), Zijde 2: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactweerstand, zijde 2: | ≤ 10 mOhm |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating, zijde 2: | Cu/Au |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | orange |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | PA, black |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand, zijde 2: | ˃ 10^9 Ohm |
| Artikelomschrijving: | RSRK 40-02/2 M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | orange |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Uniek Nr.: | aut9229 |