7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 301-838/6M
Fabrikantnummer:
500004599
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is robuust ontworpen met mannelijke recht naar vrouwelijke recht 3-pins connectors. Het is gebouwd voor hoge prestaties en ondersteunt een nominale spanning van 600 V en een nominale stroom van 10 A (UL). De cordset heeft een gele TPE-buitenmantel voor verbeterde duurzaamheid, met een 16 AWG-draadmaat. Het is onbeschermd en biedt uitstekende weerstand tegen olie, koelvloeistof, trillingen, UV-straling, slijtage en lasspatten. Geschikt voor bedrijfstemperaturen variërend van -30°C tot +90°C. De IP65/IP67/NEMA 6P-classificaties zorgen voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Deze cordset is ideaal voor stroomverbindingstoepassingen die een hoge flexibiliteit en veerkracht vereisen en geschikt voor verschillende industriële omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Uniek Nr.: | aut500004599 |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (UL), zijde 2: | - 30 °C - + 90 °C |
| Oliebestendigheid: | Oil Res II |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Opmerking, zijde 2: | Do not connect or disconnect under load |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Vervanging voor: | ID: 500002716 Name: RSRK 301-738/20F |
| Nominale spanning: | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | TC-ER (90°C Dry / 75°C Wet) 600 V |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC-Nylon |
| UL-bestand: | E104696 |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67, NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" |
| Opmerking vermogensreductie: | Notice derating |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidermateriaal: | Stranded, BC |
| Geleidergrootte: | 16 AWG (65/34) |
| Codering, zijde 2: | A |
| Codering: | A |
| Contact basismateriaal: | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | Au/Ag |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder: | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Bevestigingsmateriaal, zijde 2: | Al |
| Bevestigingsmateriaal: | Al |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | - 30 °C - + 90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | -30 °C to +90°C |
| Oppervlaktebehandeling bevestiging, zijde 2: | anodized black |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Kabelnummer: | 838 |
| Kabellengte: | 6 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | Ø 8 mm |
| Kabeleigenschappen: | Oil and Coolant, Vibration, UV, Abrasion, and Weld Spark resistant, Continuous Flex |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling Nut |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.5 mm |
| Artikelomschrijving: | RSRK 301-838/6M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Lange omschrijving (#1): | RSRK 301-838 - 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 3-pin, yellow body, 600 V (UL), 10 A (UL); TPE yellow cable, 16 AWG |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | FT4 / IEEC 1202 |