7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 30-731/9M
Fabrikantnummer:
500004259
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing ontworpen voor industriële toepassingen. Deze cordset beschikt over een mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte configuratie met een 3-pins opstelling, wat zorgt voor veilige en efficiënte elektrische verbindingen. De gele behuizing en TPE gele kabel bieden niet alleen hoge zichtbaarheid, maar ook uitstekende duurzaamheid. Met een nominale spanning van 300 V en een capaciteit tot 8 A, is deze cordset geschikt voor een breed scala aan stroomtoepassingen. Het gebruik van hoogwaardige materialen, waaronder vergulde contacten en TPU gegoten behuizingen, garandeert langdurige prestaties en betrouwbaarheid. Met een IP67/NEMA 6P beschermingsklasse is deze cordset ideaal voor gebruik in ruwe omgevingen. Het is ook RoHS-conform, wat voldoet aan strenge milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 3 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 9 m |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 30-731/9M |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500004259 |