7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 30-731/6F
Fabrikantnummer:
500002770
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het 7/8" Power Double-Ended Cordset is ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen en heeft een robuust ontwerp met een rechte mannelijke naar rechte vrouwelijke configuratie en 3-pins connectoren. Met een spanningswaarde van 300 V (UL) en een stroomwaarde van 8 A (UL) zorgt dit cordset voor betrouwbare en veilige stroomvoorziening. De TPE gele kabel met een 18 AWG geleidermaat biedt duurzaamheid en flexibiliteit, geschikt voor diverse omgevingen. Het cordset werkt binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en voldoet aan de IP67/NEMA 6P beschermingsgraden, waardoor het bestand is tegen zware omstandigheden zoals stof- en waterindringing. De goud over zilver vergulde CuZn-contacten verbeteren de geleidbaarheid en verminderen de weerstand, waardoor het een betrouwbare keuze is voor stroomoverdracht. Dit dubbelzijdige cordset is RoHS-compatibel en daarmee milieuvriendelijk.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 3 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| Artikelnummer (#1): | 500002770 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 30-731/6F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500002770 |