7/8" Power Double-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSRK 201-678/15F
Fabrikantnummer:
500001162
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Double-Ended Cordset is ontworpen met mannelijke rechte naar vrouwelijke rechte connectors, voorzien van een 2-polige gele behuizing en biedt 600 V (UL) en 12 A (UL) ratings. Het bevat een duurzame PVC gele kabel met 16 AWG maat, wat zorgt voor betrouwbare stroomoverdracht. Het product maakt deel uit van de Lumberg Automation Power Connector familie en biedt een ongeschildere configuratie. Beide connectors aan elk uiteinde zijn voorzien van koppelnuts met interne schroefdraad, wat een veilige verbinding biedt met een IP 67 / NEMA 6P beschermingsgraad wanneer gebruikt met compatibele Hirschmann / Lumberg connectors. De contactbasis is gemaakt van CuZn met een goud over zilver coating voor superieure geleiding. De connectors werken efficiënt over een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C, waardoor ze geschikt zijn voor verschillende omgevingsomstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Aantal draden: | 2 |
|---|---|
| Aantal pinnen, zijde 2: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Artikelnummer (#1): | 500001162 |
| Type contact / Geslacht, zijde 2: | female |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| RoHS-conform: | yes |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| UL-kabeltype: | STOW |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie, zijde 2**: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Productsubfamilie, zijde 2: | 7/8" Circular Connectors |
| Connectortype: | Cordset, double ended |
| Connectorontwerp, zijde 2: | Straight |
| Connectorontwerp: | Straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Contact basismateriaal, zijde 2: | CuZn |
| Contactcoating, zijde 2: | gold over silver plated |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder, zijde 2: | TPU |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Kleur contacthouder, zijde 2: | yellow |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf), zijde 2*: | -40°C to +90°C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype, zijde 2: | Coupling nut with internal threads |
| Artikelomschrijving: | RSRK 201-678/15F |
| Vormdeelmateriaal, zijde 2: | TPU |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur, zijde 2: | yellow |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Double-Ended Cordset: Male straight to female straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Uniek Nr.: | aut500001162 |