7/8\" Voedingsreceptakel
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 40-S4747/2M
Fabrikantnummer:
500004494
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
Het 7/8" Voedingsreceptakel biedt een praktische en robuuste oplossing voor stroomverbindingen. Deze mannelijke, rechte 4-pins connector is ontworpen voor frontmontage en maakt gebruik van een 1/2" 14-NPT paneelschroefdraad. Hij is geschikt voor een spanning tot 600 V en 10 A, waardoor hij voor een breed scala aan elektrische toepassingen inzetbaar is. Het receptakel beschikt over 16 AWG draadjes en volgt de IEC kleurcode standaarden voor eenvoudige en foutloze bedrading. Het ontwerp van de connector zorgt voor betrouwbare prestaties, zelfs onder veeleisende omstandigheden, met een gebruikstemperatuur van -40 °C tot +90 °C en een bescherming tot IP67. Met onverhoede CuZn contacten verguld met Au over Ag en een Zn-die-cast behuizing met een zwarte E-coating, is het 7/8" Voedingsreceptakel gebouwd voor duurzaamheid en langdurige prestaties. Dit product is UL erkend en RoHS compliant, wat ervoor zorgt dat het voldoet aan veiligheids- en milieunormen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
|---|---|
| Aantal pinnen: | 4 |
| Aantal draden: | 4 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500004494 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 10 A |
| Nominale stroom*: | 10 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 2 m |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 40-S4747/2M |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 4-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 10 A (UL), 16 AWG, IEC Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500004494 |