7/8\" Power Single-Ended Cordset
€ 30,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSW 50-04/2 M
Fabrikantnummer:
98580
EAN:
04020841705533
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor stroomverdelings toepassingen die robuuste en betrouwbare connectors vereisen. Deze cordset heeft een mannelijke, haakse connectorontwerp met 5 pinnen (4+PE), gehuisvest in een oranje behuizing die zichtbaarheid en eenvoudige installatie garandeert. Geschikt voor 230 V AC/DC en een stroomcapaciteit van 9 A, biedt het uitstekende prestaties onder veeleisende omstandigheden. De PVC oranje kabel met een geleider grootte van 0,50 mm² verbetert de flexibiliteit en duurzaamheid, waardoor deze geschikt is voor diverse industriële omgevingen.
De voordelen van deze cordset omvatten zijn hoge temperatuurbestendigheid, geschikt voor bedrijfscondities van -40 °C tot +90 °C, en een IP68 beschermingsgraad, die volledige bescherming biedt tegen stof en voortdurende onderdompeling in water. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en de isolatieweerstand is ˃ 10^9 Ohm, wat betrouwbare en consistente elektrische contacten waarborgt. Ontworpen met een koppelnut voor stevige bevestiging, biedt het robuuste mechanische stabiliteit.
Ideaal voor stroomverdeling in machines, industriële automatiseringssystemen, en andere omgevingen waar hoge betrouwbaarheid en elektrische prestaties cruciaal zijn, is deze 7/8" Power Single-Ended Cordset ontworpen om te voldoen aan strenge industriële normen, waarmee veilige en efficiënte werking wordt gegarandeerd.
De voordelen van deze cordset omvatten zijn hoge temperatuurbestendigheid, geschikt voor bedrijfscondities van -40 °C tot +90 °C, en een IP68 beschermingsgraad, die volledige bescherming biedt tegen stof en voortdurende onderdompeling in water. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm en de isolatieweerstand is ˃ 10^9 Ohm, wat betrouwbare en consistente elektrische contacten waarborgt. Ontworpen met een koppelnut voor stevige bevestiging, biedt het robuuste mechanische stabiliteit.
Ideaal voor stroomverdeling in machines, industriële automatiseringssystemen, en andere omgevingen waar hoge betrouwbaarheid en elektrische prestaties cruciaal zijn, is deze 7/8" Power Single-Ended Cordset ontworpen om te voldoen aan strenge industriële normen, waarmee veilige en efficiënte werking wordt gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 98580 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, angled, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RSW 50-04/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut98580 |