6000 SERIES CHASSIS CAP
€ 7,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXP6083
Fabrikantnummer:
PXP6083
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
15
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +120°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -40°C |
| Materiaal behuizing: | Polycarbonate/Polybutylene Terephthalate (PC/PBT) |
| Type behuizingsmateriaal: | Plastic Body |
| Type koppeling: | Push-Twist |
| Diameter over koppelring (mm): | 32mm |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Functie: | Accessory |
| IP-classificatie: | IP66, IP68, IP69K |
| Uniek Nr.: | blgPXP6083 |