5x20mm FUSEHOLDER
€ 5,47
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0457
Fabrikantnummer:
FX0457
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Downloads
Specificaties
| Keurmerken: | CSA, UL, VDE, IMQ |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC2 |
| Montagegat zekeringhouder: | 2 or 4 Mounting Holes |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Inzetstuk zekeringhouder: | Bayonet Cap/Screwdriver Release |
| Functie: | Pc2 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A |
| Materiaal behuizing: | Polyester (PET) |
| Spanning (max.): | 250V |
| Uniek Nr.: | blgFX0457 |