5x20mm FUSEHOLDER
€ 4,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
FX0380/BK
Fabrikantnummer:
FX0380/BK
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
25
Specificaties
| Keurmerken: | UL |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +90°C |
| Beveiligingscategorie zekeringhouder: | PC1 |
| Kleur zekeringhouder: | Black |
| Zekeringformaat: | 5mm x 20mm |
| Functie: | Pc1 Fuseholder |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-0 |
| Stroom (max.): | 10A |
| Materiaal behuizing: | Nylon 66 |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgFX0380/BK |