400 Series Smart Connector, Plug, Overmould pre-wired Connector, 10 M Cable
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXS410/10/12P
Fabrikantnummer:
PXS410/10/12P
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 12 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polyurethane (PU) |
| Kabellengte: | 10m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 1A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-HB |
| Functie: | Flex Smart Connector Single Ended Cable |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Spanning (max.): | 50V |
| Uniek Nr.: | blgPXS410/10/12P |