400 Series Smart Connector, Plug, Overmould pre-wired Connector, 02 M Cable
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
PXS410/02/08P
Fabrikantnummer:
PXS410/02/08P
Merk:
Bulgin
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Downloads
Specificaties
| Bedrijfstemperatuur (max.): | +85°C |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (min.): | -20°C |
| Aantal contacten: | 8 Contacts |
| Materiaal behuizing: | Polyurethane (PU) |
| Kabellengte: | 2m |
| Type contact: | Plug Contact |
| Type koppeling: | Screw |
| Stroom (max.): | 5A |
| Brandvertragingsklasse: | UL94V-HB |
| Functie: | Flex Smart Connector Single Ended Cable |
| IP-classificatie: | IP67 |
| Spanning (max.): | 125V |
| Uniek Nr.: | blgPXS410/02/08P |