4 mm verbindingsdraad 200 cm rood - XZG410/SIL rood
€ 30,45
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XZG410/SIL red - 200 cm
Fabrikantnummer:
66.9406-20022
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 19 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm66.9406-20022 |