4 mm veiligheidstestkabel 150 cm blauw - XPF-484 blauw
€ 18,33
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XPF-484 blue - 150 cm
Fabrikantnummer:
66.9008-15023
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 19 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm66.9008-15023 |