4 mm veiligheidsclip blauw - SAGK4-K blauw
€ 9,32
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SAGK4-K blue
Fabrikantnummer:
24.0157-23
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 300 V |
| Stroombelastbaarheid: | 15 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm24.0157-23 |