4 mm veiligheidsaansluiting blauw - SLB4-F blauw
€ 4,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
SLB4-F blue
Fabrikantnummer:
23.3000-23
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Connector |
|---|---|
| Toebehoren: | Nee |
| Onderdeel: | Nee |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 24 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT IV |
| Uniek Nr.: | tnm23.3000-23 |