4 mm testkabel voor het accepteren van hoogvermogenzekeringen 150 cm zwart - XSMS-419 zwart
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XSMS-419 black - 150 cm
Fabrikantnummer:
66.9395-15021
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 8 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT IV |
| Uniek Nr.: | tnm66.9395-15021 |