4 mm platte testclip rood - GRIP-F rood
€ 24,11
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
GRIP-F red
Fabrikantnummer:
66.9829-22
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 5 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm66.9829-22 |