4 mm gefuseerde testclip met stalen kaken zwart - GRIP-DI zwart
€ 61,17
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
GRIP-DI black
Fabrikantnummer:
66.9266-21
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Krokodilklem |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Overig |
| Max. werkspanning: | 1000 V |
| Stroombelastbaarheid: | 16 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Uniek Nr.: | tnm66.9266-21 |