4 mm aansluitkabel 50 cm bruin - XZG425/SIL bruin
€ 23,61
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XZG425/SIL brown - 50 cm
Fabrikantnummer:
66.9408-05027
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Siliconen |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 32 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm66.9408-05027 |