4 mm aansluitkabel 200 cm blauw - XZG410-L blauw
Niet meer leverbaar
Alternatief product aanvragenPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 10 tot 14 werkdagen
Artikelnummer:
XZG410-L blue - 200 cm
Fabrikantnummer:
66.9411-20023
Merk:
Stäubli
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Downloads
Specificaties
| Type toebehoren/onderdelen: | Meetsnoer |
|---|---|
| Toebehoren: | Ja |
| Onderdeel: | Ja |
| Setuitvoering: | Nee |
| Met koffer/tas: | Nee |
| Insteektechniek: | 4 mm veiligheidsstekkertechniek |
| Soort isolatiemateriaal: | Polyvinylchloride (PVC) |
| Max. werkspanning: | 600 V |
| Stroombelastbaarheid: | 19 A |
| Meetcircuitcategorie: | CAT II |
| Uniek Nr.: | tnm66.9411-20023 |